bezpieczeństwo i higiena pracy oraz ochrona przeciwpożarowa Pawłowski Igor

Instrukcja bhp fryzjera


Nadzór nad ochroną przeciwpożarową Pawłowski BHP ppoż.

Opis instrukcji bhp: jest to ogólna instrukcja bhp dla osób zatrudnionych na stanowisku fryzjer. Fryzjer narażony jest nie tylko na oddziaływanie środków chemicznych, które mogą być sklasyfikowane jako niebezpieczne lub szkodliwe, ale również niezmiernie ważne jest to, że jest to praca przede wszystkim z klientem. Nie bez znaczenia jest również występowanie czynników biologicznych, które powinny być uwzględnione między innymi w ocenie ryzyka zawodowego. Zachęcamy również do zakupu innych instrukcji np.: maszynki do ścinania włosów, suszarek różnego typu oraz innych stosowanych urządzeń.

Cena: wersja pdf 15 PLN netto, wersja drukowana 18 PLN netto + 10 PLN brutto kosztów przesyłki (do 50 sztuk.). W przypadku firm, które są naszymi stałymi klientami- wszystkie instrukcje bhp są bezpłatne.

Parametry: instrukcja w formacie A4, plik *.pdf lub zalaminowana drukowana instrukcja.

Producent instrukcji: Pawłowski BHP ppoż. ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 94/27 41-209 Sosnowiec, 787-499-003, formularz kontaktowy.

Jak zamówić?: wystarczy wysłać do nas listę zamawianych instrukcji bhp (wzór pliku tutaj- niezbędny jest program excel) w odpowiedzi wskażemy cenę łączną wszystkich instrukcji bhp. W celu przyśpieszenia wysyłki niezbędnych instrukcji bhp należy przesłać do nas potwierdzenie dokonania wpłaty na numer rachunku: 98 1140 2004 0000 3502 7784 4281. W innym przypadku wybrane instrukcje bhp wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty.

Najczęściej zadawane pytania:

  • Czy instrukcja w wersji elektronicznej może być drukowana wielokrotnie? – tak. Przesłany plik pdf z instrukcją bhp umożliwia jej wydruk wielokrotnie.
  • Jak długo będę czekać na otrzymanie instrukcji BHP? – instrukcja bhp przesyłana jest niezwłocznie po otrzymaniu informacji o zamówieniu dokumentu oraz otrzymaniu wpłaty na konto bankowe.