bezpieczeństwo i higiena pracy oraz ochrona przeciwpożarowa Pawłowski Igor

Opracowanie zestawu instrukcji ppoż. (instrukcji przeciwpożarowych)


Instrukcje przeciwpożarowe Pawłowski BHP ppoż.

Prócz instrukcji bhp warto zainwestować w instrukcje, które określają wymagania dotyczące ochrony przeciwpożarowej. Instrukcje te dostarczą niezbędnych informacji w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa pożarowego w Twojej firmie. Instrukcje te opracowujemy indywidualnie dla każdej firmy, biorąc pod uwagę stosowaną technologię oraz pozostałe aspekty mające wpływ na bezpieczeństwo pożarowe.

To jakie straty może przynieść pożar, chyba nikomu nie trzeba mówić. Stąd bezpieczeństwo pożarowe ma znaczenie nie tylko w przypadku unikania przykrych konsekwencji dla zdrowia oraz życia, ale ma również znaczenie dla zachowania dorobku materialnego pracodawcy i pracowników (np.: prywatne przedmioty wnoszone na teren firmy).

Opracowane instrukcje stanowią komplet niezbędnych informacji, z którymi warto zapoznać pracowników.Informacje o usłudze


Cena usługi ustalana jest indywidualnie biorąc pod uwagę ilość instrukcji, które powinny być dostarczone do Państwa firmy. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 787-499-003 lub skorzystania z formularza kontaktowego (odnośnik kontakt).